Tüm Kategoriler

Foto Blogdan Galeri

Twitter Takip!

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Diğer 1 aboneye katılın

Sayac

Arşiv

Elif Şafak-İskender Kitabı

Elif Şafak-İskender Kitabı

İSKENDER-Tanıtım.1 Şu hayatta insan en çok sevdiklerini acıtır… En derin yaralar ailede açılır, kabuk tutsa bile kanar hikâye, içten içe… Aşkı aramadan evvel, düşün bir, ya benden nasıl bir âşık olur? İnsanın sevdası karakterinin yansımasıdır. Sen kavgacı isen, ha bire öfkeli, aşkı da bir cenk gibi yaşarsın. Gönlü pak olanın sevgisi de saf olur. Şu […]

04 Ağustos 2011 Perşembe - 10271 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

İSKENDER-Tanıtım.1

Şu hayatta insan en çok sevdiklerini acıtır… En derin yaralar ailede açılır, kabuk tutsa bile kanar hikâye, içten içe… Aşkı aramadan evvel, düşün bir, ya benden nasıl bir âşık olur? İnsanın sevdası karakterinin yansımasıdır. Sen kavgacı isen, ha bire öfkeli, aşkı da bir cenk gibi yaşarsın. Gönlü pak olanın sevgisi de saf olur. Şu hayatta insan en çok sevdiklerini acıtır. En derin yaralar ailede açılır, kabuk tutsa bile kanar hikâye, içten içe… Attığımız her adım, yaptığımız her işte kendimizi yansıtırız. Budur çözülmesi gereken bilmece.

Barkod : 9789786050902
Boyut : 145-205
Sayfa Sayısı : 448
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2011-7
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Satın almak için TIKLAYIN Fiyatı 20,40 TL
ALINTI
İSKENDER-Tanıtım.2

Elif Şafak‘ın 1 ağustosta çıkacağını duyurduğu kitabı İskender yoğun talep üzerine beklenen tarihten önce piyasaya verildi. Bugün itibari ile kitap çıkalı dört gün oldu; ama şimdiden 165 bin okuyucuya ulaştı.Bakalım Aşk romanı kadar satılabilecek mi ? Bekleyip göreyeceğiz.

Peki kitapta ne anlatıyor ? Konusu ne diye merak ediyor musunuz ?

İşte Detaylar

Roman, Türk-Kürt kökenli, Londra’ya göç etmiş bir aile üzerinden göçmenlerin durumunu anlatıyor. Bir ailenin trajik hikâyesi olarak da adlandırabileceğimiz roman özellikle anne-oğul ilişkisini sorguluyor. Kitabın kapağı da oldukça ilgi çekti. ‘İskender’in kapağında, erkek kılığına girmiş Elif Şafak yer alıyor.

Ben de kitabı ilk alanlardanım.Daha okumadım, en yakın zamanda başlayacağım.Kapak bence çok kötü olmuş.Bana biraz garip geldi Elif Şafak’ı erkek kılığında görmek.

ALINTI

  • Ela Ela

    Sakın yoruma bakarak kitabı almamazlık yapmayın. Başlarda biraz sıkılabilirsiniz ama muhteşem bir kitap..

Zulüm ve adaletsizlikle özgürlükleri yok etmek mümkün değildir. Gücün yetiyorsa insandaki düşünme yeteneğini kaldır.
Namık KEMAL.
BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül